1500 zł i 10 punktów karnych za brawurę na DK28!

W sobotę tj. 2 marca o godzinie 23:57 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ropica Polska (gmina Gorlice). Na drodze krajowej 28 doszło do kolizji, w której brał udział samochód osobowy marki audi. W wyniku czego dwie kobiety skarżyły się na bóle w okolicach klatki piersiowej i zostały zabrane do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Ropica Polska, na drodze krajowej 28. Młody kierowca samochodu osobowego marki audi nie zachował należytej ostrożności, wypadając z drogi, uderzył w bariery energochłonne.

Z powodu  kolizji prawy pas był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo. W wyniku tego incydentu dwie kobiety skarżyły się na bóle w okolicach klatki piersiowej i zostały przetransportowane do szpitala w celu udzielenia im odpowiedniej pomocy medycznej.

21-letni mieszkaniec Krosna, który podróżował samochodem osobowym marki audi, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktów karnych-  informuje aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z JRG Gorlice, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Fot.gorlice24.pl/Fot. Grupa Gorlice 998