Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki z Szymbarku!

Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki z Szymbarku (gmina Gorlice). Około 1:15 ( w nocy z piątku na sobotę) w pobliżu drogi Bystra-Szymbark odnaleziono zaginioną mieszkankę powiatu gorlickiego.

W nocy, z piątku na sobotę, trwały działania służb w związku z zaginięciem 14- latki, mieszkanki Szymbarku. Dziewczynka przez cały dzień nie nawiązywała kontaktu z bliskimi, dlatego postanowiono rozpocząć działania poszukiwawcze. W akcji brały udział liczne jednostki OSP z całego regionu. Na miejscu był również specjalistyczny dron z kamerą termowizyjną oraz quad. Działania zakończyły się po godzinie 1:00! Finał akcji okazał się szczęśliwy! Dziewczynkę znaleźli druhowie z OSP Bystra. 14-latka znajdowała się w pustostanie położonym wzdłuż rzeki, w kierunku drogi na Bystrą.

To kolejne poszukiwania osoby zaginionej w ostatnim czasie! O podobnym zdarzeniu pisaliśmy tutaj- https://gorlice112.pl/akcja-poszukiwawcza-w-powiecie-tarnowskim-na-miejscu-obecni-sa-strazacy-z-osp-moszczenica-ze-specjalistycznym-dronem/