Łamanie przepisów zakończone madatem i punktami karnymi!

Wczoraj, tj. 5 marca po godzinie 20:00 w miejscowości Szymbark, przysiółek Łęgi, na DK28 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki peugeot. Kobieta i mężczyzna, w wyniku złamanych przepisów ruchu drogowego doprowadzili do kolizji. Obydwoje zostali ukarani mandatem karnym, każdy po 1100 złotych oraz 10 punktów.

We wtorkowy wieczór w miejscowości Szymbark (gmina Gorlice) doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów marki peugeot. Zdarzenie miało miejsce na DK28 niedaleko sklepu „Arka”. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń!

W zdarzeniu brała udział mieszkanka powiatu nowosądeckiego, która dokonywała manewru skrętu w miejscu niedozwolonym, na linii podwójnej ciągłej. Mężczyzna, który wyprzedzał samochód, również złamał przepisy, dokonując manewru wyprzedzania. Wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący zostali ukarani mandatami w wysokości 1100 złotych oraz 10 punktów karnych każdy- przekazuj nam  aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Fot. ilustracyjna, archiwum własne