Zator i Wadowice – gdzie wygodnie przenocować?

Miejscowości Zator i Wadowice znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. To popularne kierunki wyjazdów, ponieważ na odwiedzających czeka tam wiele atrakcji. Gdy także planujesz podróż w te strony, sprawdź już teraz dostępne oferty noclegowe!

Atrakcje w Zatorze i w Wadowicach

Zator znany jest przede wszystkim jako siedziba największego w Polsce parku rozrywki Energylandia. Tam znajduje się również centrum rozrywki Zatorland, które obejmuje między innymi Park Ruchomych Dinozaurów. Nic więc dziwnego, że Zator odwiedzany jest co roku przez tysiące osób. Wadowice natomiast znane są głównie jako miasto papieskie. To tam urodził się i spędził wiele lat swojego życia przyszły papież Jan Paweł II – Karol Wojtyła. Obecnie Wadowice są ważnym centrum pielgrzymkowym. W centrum miasta znajdują się Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny czy też Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. Także tam można zakosztować w popularnych kremówkach papieskich. Ze względu na duże zainteresowanie tymi okolicami, w Zatorze oraz w Wadowicach i w ich okolicach znaleźć można także wiele miejsc noclegowych. Gdzie najlepiej przenocować?

Wybierasz się do Zatoru lub Wadowic? Szukasz miejsca na nocleg? Sprawdź: www.radoczapark.pl

Postaw na komfort noclegu w niskiej cenie!

Wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa typu „hotel Zator” czy też „Wadowice hotele”, aby natychmiast przekonać się o tym, że w okolicy dostępnych jest bardzo dużo miejsc noclegowych. Poza hotelami do dyspozycji są także inne obiekty, na przykład wille, apartamenty czy też pensjonaty. Nocować można również na kempingach, dlatego też każdy zainteresowany może znaleźć dla siebie wygodny nocleg bez przepłacania – wystarczy tylko porównać ceny zaprezentowane on-line, aby natychmiast wyszukać korzystną cenowo propozycję. Rezerwację na nocleg w Zatorze, Wadowicach czy w okolicach można wykonać także przez internet. Wystarczy tylko kilka minut, aby wyszukać dobry nocleg w tej lokalizacji, a następnie zarezerwować go – wtedy możemy mieć pewność, że w danym miejscu będzie czekał na nas i naszych bliskich komfortowy pokój.