Wsparcie dla Ziemi Gorlickiej. Spotkanie z Posłem RP Ryszardem Wilkiem.

Już w najbliższy czwartek (tj. 23 listopada br.) o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Posłem RP, Ryszardem Wilkiem oraz lokalnymi strukturami Konfederacji. Podczas wydarzenia będzie możliwość bliższego poznania obecnego sekretarza Sejmu, a także dyskusji na temat zmian w gminie lub mieście.

Przypomnijmy, że Ryszard Wilk to lider listy Konfederacji w okręgu numer 14. Pochodzący z Grybowa, a dokładniej Białej Niżnej poseł uzyskał podczas tegorocznych wyborów 19 374 głosów, tym samym zostając członkiem X kadencji Sejmu. Reprezentant Konfederacji nie tylko zasiadł w budynku przy ulicy Wiejskiej, ale również został wybrany jednym z dwudziestu sekretarzy Sejmu.

Podczas czwartkowego spotkania w Gorlicach mieszkańcy będą mieli okazję nie tylko do rozmowy na temat poglądów, ale również do bliższego zapoznania się z lokalnymi strukturami Konfederacji.

Jeżeli macie ochotę zmieniać coś w Waszej gminie lub mieście, jeśli jesteście ciekawi, co Konfederacja ma do zaoferowania, a może nawet chcielibyście dołączyć do naszego zespołu – to spotkanie jest właśnie dla Was! – mówi Ryszard Wilk, poseł oraz sekretarz Sejmu.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00, ulica Stróżowska 115 Gorlice pod Kogutkiem.
Organizatorzy serdecznie zapraszają.

https://fb.me/e/16hR6Zepw -link do czwartkowego wydarzenia.