Brunary: dachowało renault. Nie żyje 17-letnia pasażerka! (TV)

Wczoraj, tj. 29 czerwca br. około godziny 21:35 na drodze powiatowej Florynka – Brunary doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu renault scenic. Podróżująca nim, 17 latka, mieszkanka Stawiszy zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Do Brunar zadysponowano znaczne siły ratownicze, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Samochodem marki renault, który dachował na drodze powiatowej w miejscowości Brunary podróżowało 4 młode osoby. Do tragicznego wypadku doszło około 800m od kościoła w kierunku Florynki (gmina Grybów).

Według informacji świadków, renault scenic wyprzedał najprawdopodobniej inny pojazd. Gdy kierujący zauważył, że poboczem idą piesi, wykonał manewr który spowodował dachowanie pojazdu.

– Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 21.31. Do akcji skierowano pogotowie, straż pożarną, śmigłowiec LPR oraz patrol policji. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że 17-letnia pasażerka nie daje znaku życia. Ratownicy podjęli reanimacje, ale nie udało się jej uratować. Pozostali poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku – informuje dyżurny policji.

Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi kierujący samochodem był trzeźwy.

fot. M. Książkiewicz