Energia rytmu natury

Wieczory z góralami – pomysł na imprezy integracyjne w Zakopanem

Stojąc przed zadaniem zaplanowania imprezy integracyjnej na pewno zastanawiasz się przede wszystkim nad miejscem tego wydarzenia. Podpowiadamy – miastem, które dostarczy uczestnikom miłych wrażeń jest Zakopane. Atrakcji tam cała masa, zachwyt wzbudzi otoczenie, a uwagę przykują cenne zabytki.

Czas spędzony w mieście pod Giewontem nigdy nie jest stracony. Nie ma opcji, by po powrocie do domu nie wspominać podróży z uśmiechem na twarzy.

Ciekawie, wesoło, rozrywkowo…

Impreza integracyjna ma scalić grupę, poprawić komunikację, dzięki niej uczestnicy poznają się lepiej, odpoczywają od codziennych obowiązków i łapią energię, by wrócić do pracy z wielkim zaangażowaniem i z chęcią wykonywać swoje zadania. Zmęczony pracownik nie jest efektywny, wie o tym każdy szef. Dlatego idealnym pomysłem jest zaplanowanie wyjazdu w góry, gdzie otoczenie sprzyja relaksowi.

Należy zadbać o to, aby uczestnicy mieli okazję do wspólnych działań, a także do zdrowej rywalizacji. Różnorodne konkursy mogą pomóc wyłonić lidera grupy, pozwalają się wykazać, nabrać nieco zaufania do swych towarzyszy i co nie jest bez znaczenia dają sporo frajdy. Wszelkie gry terenowe, wyprawy na quadach, rafting, kuligi – takie rozrywki są mile widziane podczas firmowych wyjazdów.

Zabawa z góralami

Impreza integracyjna w Zakopanem bez balangi z góralami? Nie ma mowy! Grupa zasługuje na dobrą zabawę i wspólne chwile przy ognisku. Biesiadowanie na Podhalu, to rewelacyjna sprawa. Odwiedź stronę www.gorale.pl i skorzystaj z profesjonalnej, doświadczonej firmy. Co czeka na ciebie i twoich współpracowników? Śpiewy i tańce w rytmach góralskiej kapeli, pyszne, tradycyjne dania, ciekawe konkursy i atrakcje w postaci np. pasowania na zbójnika, w wszystko to w olśniewającym otoczeniu, ponieważ impreza odbywa się na scenie plenerowej przy potoku w uroczej Dolinie Chochołowskiej. Taki wieczór przypadnie do gustu każdemu. Będzie perfekcyjnym zakończeniem pełnego wrażeń dnia. Szczegóły imprezy znajdziesz tutaj – www.gorale.pl/pakiet/wieczor-regionalny.

Podhale, to fascynujący region. Zapewnia różnorodne formy spędzania czasu. Można tam poleniuchować, skorzystać z wielu aktywności, pozwiedzać, podziwiać pejzaże i dowiedzieć się, czym jest prawdziwa, góralska biesiada. Nie ma opcji, by w tak bajecznych okolicznościach ktokolwiek narzekał. Niemal pewne, że cała grupa uzna zgodnie, iż na jednym wyjeździe nie poprzestanie. Nie zapomnij o Podhalu planując imprezę integracyjną!

fot. nadesłane