Przywrócono ruch na obwodnicy po śmiertelnym potrąceniu na ul. Parkowej!

Około godziny 9:20, dnia 20 kwietnia br. został przywrócony ruch pojazdów na obwodnicy Gorlic czyli drodze krajowej nr 28. Kilkugodzinne zamknięcie drogi wiązało się ze zdarzeniem do którego doszło około godziny 5 rano, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 55-letni mężczyzna – mieszkaniec jednego z gorlickich osiedli.

O zdarzeniu nie wiele wiadomo bowiem nie ma naocznych świadków tego zdarzenia. Ciało 55-letniego gorliczanina, znajdujące się na ul. Słowackiego, poniżej przejścia dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 28 znalazł przypadkowy przechodzeń. Na miejscu od razu pojawiła się policja, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

– Na chwilę obecną nic nie wiemy o ew. drugim uczestniku tego zdarzenia, bo tak należy przypuszczać – mówi w rozmowie z naszym portalem asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej Komendy Powiatowej Policji. – Nie ma na świadków naocznych tego zdarzenia, więc są to wynikające z obserwacji czy też oceny śladów przypuszczenia. Na chwilę obecną trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

fot. Halogorlice.info