Libusza: audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jedna osoba zakleszczona!

Dzisiaj, tj. w poniedziałek (2 listopada br.) około godziny 12:20 w miejscowości Libusza (gmina Biecz) doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód osobowy wypadł drogi i uderzył w drzewo. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna.  

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w kierunku Krygu. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn, najprawdopodniej mieszkańców gminy Łużna. Kierujący Audi, około 18-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego samochód wyleciał z drogi i uderzył w drzewo. Aby wydobyć poszkodowanych, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Obaj mężczyźni na szczęście są przytomni. Jeden z nich zaopatrywany jest w karetce pogotowia.

Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Przy zdarzeniu pracują strażacy z JRG Gorlice oraz OSP Libusza i OSP Biecz. Obecny jest także Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do wszystkich kierowców apelujemy o ostrożną i spokojną jazdę. Na wielu drogach w naszym regionie panują trudne ze względu na pogodę warunki.

fot. M. Książkiewicz