Gładyszów: wypadek na skrzyżowaniu. Dwie osoby nie żyją!

Przed godziną 10, we środę 14 października br. w miejscowości Gładyszów (gm. Uście Gorlickie) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 977 z drogą powiatową doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w wyniku którego śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, jednym w Gładyszowie. Według wstępnych informacji w zdarzeniu udział brały dwa pojazdy opel corsa oraz audi. Największe uszkodzenia widoczne są na oplu, który uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. To właśnie dwoje osób podróżujący corsą, poniosło śmierć na miejscu.

Droga wojewódzka w miejscu zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna. Przy zdarzeniu pracują cztery zastępy straży pożarnej w tym JRG Gorlice, OSP Gładyszów oraz grupa operacyjna Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która zajmie się wyjaśnianiem okoliczności tego dramatycznego wypadku.

Do wszystkich kierowców apelujemy o bezpieczną i bardzo rozważną jazdę. Panująca aura znacznie pogorszyła warunki do jazdy. Warto zdjąć nogę z gazu.

fot. B. Serafin