Energia rytmu natury

Gorlice: po poszkodowaną z wypadku w Tuchowie przyleciał LPR (TV)

Dzisiaj (tj. 01 kwietnia br.) kilkanaście minut po północy na lądowisku przy szpitalu w Gorlicach wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, celem transportu poszkodowanej w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 977 w Tuchowie (ul. Mickiewicza).

Jak podaje portal osp.pl, w wypadku w Tuchowie na ul. Mickiewicza, brało udział 3 samochody: Renault, Seat i Volkswagen. W wyniku ich zderzenia poszkodowanych zostało 5 osób (w tym 4-miesięczne dziecko). Jedna z osób była zakleszczona, dlatego strażacy musieli ją ewakuować za pomocą narzędzi hydraulicznych. Wszystkie osoby zostały przetransportowane do pobliskich szpitali, co najmniej jedna do gorlickiego szpitala.

Około godziny 0:30, nasi czytelnicy powiadomili nas o śmigłowcu, który leci w kierunku Gorlic. Jak się okazało helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został zadysponowany do transportu poszkodowanej, która trafiła do szpitala w Gorlicach właśnie z wypadku w Tuchowie. Poniżej relacja.

fot. M.Książkiewicz