Akcja poszukiwawcza w powiecie tarnowskim. Na miejscu obecni są strażacy z OSP Moszczenica ze specjalistycznym dronem (AKTUALIZACJA)

Trwa akcja poszukiwawcza w powiecie tarnowskim dokładniej w miejscowości Ołpiny. Do działań zadysponowano jednostki z całego regionu w tym OSP Moszczenica (powiat gorlicki). Specjalistyczny dron z gminy Moszczenica po raz kolejny pomaga w poszukiwaniach osoby zaginionej.

W poniedziałek 26 lutego około godziny 6:30 nastolatka z powiatu tarnowskiego z miejscowości Ołpiny wyszła z domu i do tej pory nie ma z nią kontaktu. Jak podaje policja, dziewczyna „najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu” i może podróżować koleją na trasie Tarnów- Nowy Sącz. O intencjach 13-latki może świadczyć fakt, że – jak podaje policja – przed wyjściem zostawiła rodzicom list, że nie wróci.

13-letnia Agnieszka Kuś spod Tarnowa (woj. małopolskie) wyszła z domu o poranku i do tej pory nie ma z nią kontaktu.

Agnieszka Kuś ma 13 lat, 168 cm wzrostu. W chwili zaginięcia ubrana była  w zielone, dresowe spodnie, czarną kurtkę z jasnym kwiatkiem z przodu, białe sportowe buty oraz kremową, zimową czapkę, może posiadać przy sobie brązową torebkę.

Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać 13-latka proszony jest jest o kontakt z miejscową policją.

Źródło inf: tvn24.pl

Fot. OSP Moszczenica

AKTUALIZACJA: