Ropica Polska. Wypadek na drodze krajowej nr 28. Jedna osoba przetransportowana do gorlickiego szpitala.

Dziś (tj. 30 listopada br.) około godziny 13:00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Ropica Polska (gmina Gorlice) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki citroen z samochodem dostawczym marki reanult. Na miejsce skierowano 4 wozy strażackie, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policję.

W czwartek służby ratownicze zostały wezwane do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Ropica Polska (gmina Gorlice). Kierowcą samochodu dostawczego marki Renault był 55- letni mieszkaniec gminy Gorlice, który jadąc od strony Szymbarku, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, zderzając się z prawidłowo jadącym citroenem. W zdarzeniu brało udział 5 pasażerów. Mieszkanka gminy Uście Gorlickie została zabrana do szpitala. Pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji.
Około godziny 13:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 28. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została przetransportowana do gorlickiego szpitala. Pozostałe cztery osoby nie wymagały hospitalizacji, zostały przebadane i opatrzone na miejscu zdarzenia-  poinformował Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach, bryg. mgr inż. Dariusz Surmacz.
Fot. Gorlice 24