Pożar w Moszczenicy! Wnętrze pojazdu całkowicie spłonęło.

Kilka minut przed godziną 14:00, w sobotnie popołudnie strażacy z OSP Moszczenica zostali wezwani do płonącego samochodu osobowego na drodze powiatowej w kierunku Staszkówki. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Sobotnie popołudnie nie należało do najlepszych dla kierowcy samochodu osobowe marki audi. Tuż przed godziną 14:00 na drodze powiatowej, około 300 metrów od ronda w Moszczenicy doszło do pożaru samochodu osobowego. Kierujący, który w porę zorientował się, że coś jest nie tak, przystąpił do akcji gaśniczej. Na pomoc poszkodowanemu przybyli strażacy z miejscowej jednostki oraz JRG Gorlice. Niestety mienia nie udało się uratować. Wnętrze pojazdu całkowicie spłonęło.

Podobne zdarzenie miało miejsce niedawno w miejscowości Grybów, gdzie doszło do wycieku płynów i natychmiastowego pożaru komory silnika w autobusie, przewożącego turystów z województwa świętokrzyskiego, o czym przeczytacie tutaj: Błyskawiczna reakcja kierowcy uchroniła od tragedi!

Fot. gorlice 112, halogorlice.info