Ropa: dachowanie Peugeota. Kierujący wyszedł o własnych siłach

Wczoraj (tj. 21 maja br.) w godzinach popołudniowych na terenie miejscowości Ropa na drodze powiatowej w kierunku Wawrzki doszło do zdarzenia drogowego, w którym jeden z pojazdów dachował. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, wyszedł z samochodu o własnych siłach. Sprawcę wypadku poszukuje i ustala policja.

– O godzinie 17.20 kierujący nieustalonym pojazdem, poruszając się środkiem jezdni, zmusił kierowcę Peugeota 206 mieszkańca miejscowości Czyrna do zjechania na pobocze drogi, w wyniku czego ten stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu – mówi asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. – Kierowca peugeota był trzeźwy, natomiast drugi z kierowców oddalił się z miejsca. Jest w tej chwili przez nas poszukiwany i ustalany.

Do zdarzenia zadysponowano nie tylko policję ale również zespół ratownictwa medycznego, zastęp OSP Ropa oraz JRG Gorlice. Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia lub wiesz coś na jego temat, poinformuj o tym policję (numer telefonu 997 lub 18 354 83 01). 

fot. OSP ROPA