Ogromna tragedia w Zagórzanach! Nie żyje 4-latka.

Do niewyobrażalnej tragedii doszło dzisiejszego popołudnia w miejscowości Zagórzany (gmina Gorlice). W godzinach popołudniowych służby zostały wezwane do dwóch poszkodowanych osób. Jednej z nich, 4-letniej dziewczynki, nie udało się uratować. Czy w powiecie gorlickim doszło do morderstwa?

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Zagórzany. Tuż przed godziną 14:00 służby zostały poinformowane o dwóch rannych osobach, które zauważył dziadek 4-letniej dziewczynki, zmartwiony brakiem kontaktu z rodziną. Po przybyciu na miejsce służby siłowo weszły do mieszkania i zastały dwie nieprzytomne, ranne osoby.

Były to 40-letnia kobieta i jej 4-letnia córka. Dziecko przez około godzinę było reanimowane, jednak bezskutecznie. Dziewczynce nie udało się przywrócić funkcji życiowych.  Jak wynika z relacji świadków matka chciała pozbawić życia 4-letnia córkę, a następnie targnąć się na swoje.

Na miejscu pracowali Strażacy, Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Fot. Michał Mucha