Gorlice, Stróżowska: zderzenie osobówki z ciężarówką na rondzie, utrudnienia!

Kilka minut przed godziną 15:00, dn. 21 czerwca br. w miejscowości Gorlice (rondo na ul. Stróżowskiej, droga wojewódzka nr 977) doszło do zderzenia dwóch pojazdów: ciężarowego oraz osobowego. W miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze (JRG Gorlice oraz ZRM) a także policja. Ruch na rondzie prowadzony jest wahadłowo.

Przy zdarzeniu drogowym na rondzie im. W.Witosa w Gorlicach pracują strażacy z PSP Gorlice (dwa zastępy), zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na ten moment nie wiadomo jaka była jednoznaczna przyczyna tego zderzenia.

Informację o osobach poszkodowanych udzielił naszemu portalowi dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach: – W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana jest w tej chwili badana przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na rondzie im. W. Witosa znajdującym się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 (Zborowice – Konieczna) występują utrudnienia. Ze względu na uszkodzone pojazdy strażacy wprowadzili ruch wahadłowy. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia ustalają obecni na miejscu policjanci.

fot. czytelnik (dziękujemy)