Sale na konferencje okolice Lotniska Balice Kraków

Chcesz zorganizować konferencje w hotelu zlokalizowanym niedaleko krakowskiego portu lotniczego w Balicach? Podpowiadamy, które obiekty warto wziąć pod uwagę.

W przypadku konferencji, które gromadzą audytorium z całego kraju lub nawet świata, szczególnie ważna jest lokalizacja obiektu konferencyjnego. Warto zadbać o to, aby hotel konferencyjny zlokalizowany był w bliskiej odległości od dworca lub lotniska – tak, aby uczestnicy konferencji mogli w szybki i prosty sposób na nią dotrzeć. Organizując konferencję w Krakowie, warto pamiętać, że port lotniczy znajduje się w podkrakowskich Balicach, zlokalizowanych ok. 15 kilometrów od Rynku Głównego. Są jednak hotele posiadające sale na konferencje, które znajdują się bliżej Balic. Zachęcamy do zapoznania się  z pełną listą obiektów konferencyjnych w Krakowie w serwisie – http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Best Western Efekt Express Kraków

Jednym z takich hoteli jest Best Western Efekt Express Kraków. Znajduje się on przy ulicy Opolskiej, stanowiącej część północnej obwodnicy Krakowa. Dzięki takiej lokalizacji zmniejszymy czas potrzebny na podróż z lotniska w Balicach do hotelu. Równocześnie łatwo dotrzemy stąd na Stare Miasto w Krakowie.

Co ważne, Best Western Efekt Express Kraków posiada aż 6 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 280 osób. Sale konferencyjne w tym hotelu są świetnie wyposażone i doskonale sprawdzą się jako lokacja na event biznesowy. Hotel oferuje jednocześnie 362 miejsca noclegowe.

Best Western Premier

Innym przykładem świetnego hotelu konferencyjnego położonego w okolicach Lotniska Kraków-Balice jest Best Western Premier. Hotel ten również zlokalizowany jest przy ulicy Opolskiej, co zapewnia łatwy dojazd zarówno na lotnisko w Balicach, jak i na Rynek Główny i w inne atrakcyjne turystycznie obszary Grodu Kraka.

Lokalizacja to nie jedyny atut tego hotelu – na uwagę zasługuje zaplecze konferencyjne.
A jest nim wielomodułowe centrum konferencyjne, które pomieści nawet 600 uczestników konferencji. Na centrum składają się komfortowe sale na konferencje (jest ich łącznie 15) – wszystkie są wyposażone w nowoczesne rozwiązania sprzętowe i dostosowane do celów biznesowych. Hotel posiada też bazę noclegową dla 300 osób.

Nowości z branży konferencyjnej oraz pełna lista ośrodków z całej polski jest dostępna na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/.

fot. ilustracyjne (arch. własne)