PWSZ oferta edukacyjna

Z Gorlic do Limanowej. Nadkomisarz Dorota Tokarz pokieruje policją w powiecie limanowskim!

W dniu dzisiejszym odbyła się zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. Ustępującego z tej funkcji insp. Dariusza Urbanika zastąpi nadkom. Dorota Tokarz, która dotychczas pełniła obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

Uroczyste pożegnanie insp. Dariusza Urbanika nastąpiło 22 lutego br. Powitanie nowej Pani Komendant odbyło się dzisiaj. Nadkom. Dorota Tokarz będzie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. Rozkaz o powierzeniu obowiązków oraz gratulacje nadkom. Tokarz wręczył insp. Robert Strzelecki p.o. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Komendant Strzelecki życzył nowej Pani Komendant powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

– Nadkom. Dorota Tokarz jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – czytamy na stronie limanowskiej policji. – Ukończyła studia podyplomowe w zakresie  Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu NLU w Nowym Sączu. Służbę w Policji pełni od 24 lat, początkowo jako Aplikant Kompanii Pogotowia Policyjnego i Patrolowania KRP w Nowym Sączu. Następnie służbę pełniła w Wydziale Prezydialnym, w Sekcji Ruchu Drogowego, w Sekcji Dochodzeniowo- Śledczej, w Sekcji Administracyjno- Gospodarczej, w Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą, a także w Wydziale do Walki z Korupcją KMP w Nowym Sączu. Od 2016 roku pełniła funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Od 25 lutego 2019 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

źródło i fot. KPP Limanowa