Dramatyczne zdarzenie w Bystrej! Śmierć mężczyzny przygniecionego przez samochód!

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło dziś (tj. 29 grudnia) około godziny 12:30 w miejscowości Bystra (gmina Gorlice). Służby otrzymały zgłoszenie o potrąconym przez samochód mężczyźnie. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować.

W piątek doszło do zdarzenia w miejscowości Bystra, na drodze leśnej. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny potrąconego przez samochód. Jak się później okazało, nie został on potrącony! W skutek nieodpowiedniego zabezpieczenia swojego samochodu pojazd stoczył się przygniatając go. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej około 70-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Starszy mężczyzna został przygnieciony przez samochód, lekarze pomimo podjętej reanimacji stwierdzili zgon.– poinformował Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach, bryg. mgr inż. Dariusz Surmacz.

Około 70. letni mężczyzna nie zabezpieczył w wystarczający sposób swojego pojazdu, który na podjeździe stoczył się przygniatając go, poszkodowany znalazł się pod pojazdem – informuje oficer prasowy KPP w Gorlicach, asp. sztab. Gustaw Janas w rozmowie z portalem halogorlice.

Na miejscu pracowali OSP Szymbark, OSP Bystra, 2 zastępy PSP Gorlice, Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz policja.