Dramat w Bieczu! 94-letnia kobieta zamordowana przez…WNUCZKĘ ?

Rodzinna tragedia w gminie Biecz! Dziś tj. 17 lutego, ok. godziny 7:00 do centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęła informacja o śmierci 94- letniej kobiety. Jak wynika ze wstępnych informacji, w powiecie gorlickim mogło dojść do morderstwa!!!
Do tragedii doszło w sobotni poranek około godziny 7:00. Do gorlickiej Komendy i centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o śmierci 94- letniej kobiety, mieszkanki gminy Biecz. Zawiadomienia dokonała jej 24- letnia wnuczka, która została zatrzymana. Istnieje podejrzenie, że to właśnie ona mogła być sprawcą tragicznego zdarzenia. Obecnie na miejscu zdarzenia trwają oględziny. Wszelkie działania odbywają się pod nadzorem prokuratora.

Potwierdzam, że dziś około godziny 7:00 dyżurny gorlickiej Komendy otrzymał zgłoszenie o śmierci 94- letniej kobiety, mieszkanki gminy Biecz.  Jak ustalili policjanci, kobietą opiekowała się jej 24- letnia wnuczka, która została zatrzymana. Wszelkie okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala obecnie prokuratura- mówi w rozmowie z naszym portalem  aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.