Gorlice Aktualności - Gorlice 112.pl » Zaginął Waldemar Smalec (l.43) mieszkaniec Biesnej (AKTUALIZACJA)
Kamienne Dywany

Zaginął Waldemar Smalec (l.43) mieszkaniec Biesnej (AKTUALIZACJA)

WAŻNA AKTUALIZACJA! Mężczyzna odnalazł się. Więcej informacji w materiale: Waldemar Smalec z Biesnej odnalazł się!

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach prowadzi poszukiwania 43-letniego mężczyzny Waldemara Smalca zamieszkałego w Biesnej (gmina Łużna). Zaginiony wyruszył 4 marca 2018 roku około godziny 04:00 samochodem FORD GALAXY koloru czarnego (KGR HE64) w podróż do Austrii, gdzie pracował.

WALDEMAR SMALEC – lat 43
zam. Biesna (gmina Łużna)

Zaginiony w dniu 04 marca 2018 roku około godz. 04:00 po spakowaniu rzeczy osobistych opuścił miejsce zamieszkania, celem udania się do pracy na terytorium Austrii, gdzie jednak nie dotarł. Od tamtej pory do chwili obecnej nie nawiązał w żaden sposób kontaktu z rodziną. Z miejsca zamieszkania wyjechał samochodem marki FORD GALAXY, koloru czarnego, z tyłu przyciemnione szyby, na drzwiach od strony kierowcy znajduje się listwa w kolorze srebrnym, rok produkcji 2005, o nr rej. KGR HE64. Udając się do miejsca pracy zawsze granice kraju przekraczał w Chyżnem.

Rysopis zaginionego: wzrost 178cm, waga ok. 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie kręcone ciemne, szpakowate zakola na czole, twarz trójkątna, uszy normalne, nos garbaty, oczy koloru ciemnego, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: brak

Ubiór w dniu zaginięcia: czarna zimowa kurtka marki  „4F”,jeansy w kolorze granatowym,czarne obuwie typu sportowego oraz wełniana czarna czapka. Posiadał ze sobą torbę sportowa w kolorze czarnym.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach: Tel. (18) 35-48-225, kom. 793-018-641 lub 997.

źródło: KPP Gorlice