Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szedł środkiem drogi

W przedostatni dzień stycznia (tj. 30.01.2018r.) policjanci z małopolski ujawnili mężczyznę, który szedł środkiem jezdni autostrady A4 w kierunku Katowic. Obecnie Małopolska Policja prosi o pomoc w identyfikacji tego mężczyzny.

Podczas rozmowy z policjantami, mężczyzna oznajmił, że 27 stycznia br. przyleciał samolotem na lotnisko w Balicach, prawdopodobnie z Barcelony, a dokumenty zgubił będąc już w Polsce. Mężczyzna, którego tożsamość Policja stara się ustalić twierdzi, również że jest obywatelem Hiszpanii, płynnie mówi i pisze po polsku, natomiast nie potrafi nic powiedzieć w języku hiszpańskim ani angielskim.

Mężczyzna ma około 30-45 lat, wzrost ok. 170 cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, czoło wysokie (łysina czołowa), oczy jasne, uszy średnio przylegające, posiada pełny zarost, nie posiada żadnych tatuaży ani znaków szczególnych. Mężczyzna używa okularów korekcyjnych kształtu prostokątnego z jasnymi oprawkami. Obecnie przebywa w jednym z krakowskich szpitali.

Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji bardzo proszę kierować na adres Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr telefonu (22) 60-510-05.

źróło i fot. malopolska.policja.gov.pl/