Gorlice Aktualności - Gorlice 112.pl » Pomóż zidentyfikować poszukiwanego mężczyznę. Policja wyznaczyła 20 tys. nagrody!
Kamienne Dywany

Pomóż zidentyfikować poszukiwanego mężczyznę. Policja wyznaczyła 20 tys. nagrody!

Policjanci z Małopolski poszukują osób, które mogłyby pomóc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciu – portrecie pamięciowym. Osoba ta jest sprawcą przestępstwa na szkodę małoletniego. Za pomoc w identyfikacji wyznaczono nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych.

– Jest to wysoki mężczyzna, w średnim wieku, średniej budowy ciała – czytamy na stronie małopolskiej policji. – Mężczyzna jest sprawcą przestępstwa popełnionego w styczniu 2017r. w Krakowie na szkodę małoletniego. Z uwagi na dobro śledztwa oraz dobro małoletniego nie udzielamy bliższych informacji. Informację można przekazać pod numerem telefonu 12 615-88-60 a także całodobowo pod numerem 997 lub 112 lub pocztą email na adres zdarzenie@policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość.

Za wskazanie osoby lub udzielenie informacji, które przyczynią się do jego identyfikacji, wyznaczona jest nagroda pieniężna w wysokości 20 tysięcy złotych.