Elektro-Partner A.S. Janusz Broda

Kolejny wypadek w Dominikowicach. Dwie osoby w szpitalu!

Około godziny 18:40, w dniu 26 maja br., na drodze wojewódzkiej nr 993 w miejscowości Dominikowice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla corsy oraz fiata scudo. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby, obie zostały zabrane do szpitala w Gorlicach. To już drugi wypadek dzisiejszego dnia w Dominikowicach.

Według relacji świadków kobieta samotnie jadąca oplem corsą od strony Krygu chciała rozpocząć manewr skrętu w lewo gdy wtedy uderzył ją fiat scudo, którym podróżowały cztery osoby z województwa podkarpackiego. Siła uderzenia była na tyle duża, że opel wyleciał poza jezdnię i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Aby wydostać kobietę z samochodu niezbędna okazała się pomoc strażaków. Do szpitala zabrano kierującą oplem oraz jedną z osób podróżujących fiatem.

Wszelkie okoliczności tego wypadku ustali grupa dochodzeniowo śledcza. Na miejscu pracowali strażacy z dwóch zastępów JRG Gorlice oraz OSP Dominikowice Ruch w miejscu zdarzenia na czas prowadzonych przez straż pożarną oraz policję działań odbywał się wahadłowo. Niestety to już kolejne zdarzenie drogowe w tej miejscowości.